chytré nástroje

technologie jsou pro nás důležité,
bereme je však jako nezbytný standard,
ne klíčovou vizi; tou jsou vztahy s partnery - lidmi

Sjednávač pojištění vozidel,
pojištění majetku a odpovědnosti
za škody a cestovního pojištění

Komplexní srovnání nabídek téměř všech pojišťoven online. Na jednom místě získáte ucelený přehled nabídek s možností okamžitého sjednání pojistné smlouvy elektronicky, zcela bez tisku a papíru. Pojistná smlouva vznikne zaplacením a součástí ucelené smluvní dokumentace je i záznam z jednání a všechny další povinné dokumenty pro uzavření smlouvy. Graficky přívětivé, přehledné a intuitivní, s možností pružné reakce na jakoukoliv změnu a úpravu kalkulace.

holver sjednávač

Hypokalkulačka - srovnávač hypotéčních úvěrů

Po zadání základních údajů o požadovaném záměru klienta je pro vás připraveno srovnání aktuálních nabídek úrokových sazeb, výše měsíčních splátek, výpočet bonity klienta s uvedením maximální možné výše úvěrů, hraničních parametrů DTI a DSTI a dalších podmínek jednotlivých poskytovatelů hypotečních úvěrů.Kromě srovnávače nabídek nabízí Hypokalkulačka také komplexní metodiku bank a stavebních spořitelen, včetně detailního porovnání jednotlivých parametrů úvěrových produktů a metodického modelování obchodního případu.

Prostřednictvím přístupu přes hypokalkulačku lze u vybraných bank rovněž online vyřídit žádost o hypotéční úvěr, včetně scoringu klienta a nahrání všech potřebných dokumentů k žádosti.

Hypokalkulacka

Aplikace LEGAL

Zprostředkování finančních produktů je spojeno s obsáhlou a povinnou smluvní dokumentací, bez ohledu na velikost obchodu a typ produktu. Aplikace LEGAL umožní vyhotovit celou smluvní dokumentaci od Informace o zprostředkovateli přes “GDPR” a “AML” dokumenty a Záznam z jednání až po úplné podepsání těchto dokumentů formou digitálního podpisu na dotykové obrazovce nebo na mobilní telefonu. Úspora času, nákladů na tisk a materiál a zřejmé urychlení registrace jednotlivých obchodů na centrále jsou obrovskou výhodou pro všechny naše poradce.

Legal

Aplikace AML

 

Ve spolupráci s právní kanceláří přináší tato aplikace jasné, srozumitelné a v logickém sledu seřazené vysvětlení problematiky “zákona o praní špinavých peněz” a pravidel dle “zákona o ochraně osobních údajů”. Po jejím nastudování možnost absolvování online testu s následným vyhotovením certifikátu s platností 365 dní.

 

aml

Investiční platforma Edward

Edward je komplexní paperless aplikace, která dokáže na základě zadaných cílů, potřeb a vyhodnocení investičního dotazníku přiřadit portfolio na míru každému investorovi. Portfolio je složené ze stále populárnějších a nízkonákladových ETF. Každé portfolio je široce diverzifikované z mnoha pečlivě vybraných ETF zaměřujících se na všechny třídy aktiv a regiony. Výběr, správu a nastavení portfolia zajišťují odborníci. Jakékoliv pozdější úpravy vstupních parametrů automaticky přenastaví původní portfolio. K dispozici je také možnost měnového zajištění. Pomocí pár kliků zprostředkujete investice každému vašemu klientovi a vy můžete řešit s klientem další byznys a rozvíjet hlubší vztahy. Autopilot Edward pracuje za vás!
edward

finanční studio

Přehledná platforma pro přístup ke všem jednotlivým aplikacím, používaným v síti spolupracovníků holver. Na jednom místě naleznou poradci vše podstatné pro práci a efektivní využití času při péči o klienta. Po registraci smluv na centrále možnost jejich editace ve vlastním prostředí Box nebo Adresář. Pomocník se vším všudy.

financni studio